Permanente cijfers over vrijen in Nederland

Wil je ook weten:
- In welke provincie het vaakst wordt gevreeën?
- Waar het vrijen het lekkerst is?
- Wat de populairste plek is om het te doen?

Bezoek dan regelmatig deze website.

Hieronder zie je het totaaloverzicht.
Bekijk de gegevens eens op je gemak en laat de gegevens eens goed op je
inwerken. Misschien woon je toch niet in de goeie provincie, of steekt jouw
score schril af ten opzicht van de rest van Nederland.

 



Vind je het leuk als jouw cijfers er ook bij staan. Meedoen is gratis en anoniem.

Samenvatting

MaandAantal keren sexVolgens VerwachtingCijferVeilig?LeeftijdDuur (min)
September23177,9%7,742,9%38,149,4
Maart6385,7%7,547,6%44,444,3
December9975,8%7,351,5%37,445,3
Juni9072,2%748,9%37,147,3
Juli18283,5%7,548,4%37,335,2
Januari9472,3%7,353,2%36,340,1
Oktober28388,7%844,9%32,949,5
April7878,2%7,760,3%48,361,3
Mei9681,2%7,544,8%36,844,5
Februari8273,2%7,146,3%38,842,8
November8785,1%7,740,2%51,444
Augustus29481%7,743,9%38,243,7

 

Overname van deze cijfers mag, mits u een link naar www.vrijcijfer.nl bij de cijfers plaatst.

Waar het vaakst

Buitenland
82
Almere
50
Amsterdam
47
Rotterdam
41
's-Gravenhage
27
Alphen a/d Rijn
21
Eindhoven
20
Tilburg
20
Leeuwarden
19
Nijmegen
19
Utrecht
19
Groningen
19
Maastricht
18
Assen
16
Breda
16
Amersfoort
16
Alkmaar
15
Delft
15
Andijk
14
Castricum
14
Apeldoorn
14
Aalten
13
Oosterhout
13
Amstelveen
13
Dordrecht
13
Heerhugowaard
12
Zaandam
12
Zwolle
12
Aalburg
11
's-Hertogenbosch
11
Aalsmeer
10
Akersloot
10
Zoetermeer
10
Spijkenisse
10
Deventer
10
Enschede
9
Purmerend
9
Brunssum
9
's-Gravendeel
9
Beverwijk
9
's-Gravenmoer
9
Emmen
9
Roosendaal
8
Dongen
8
Helmond
8
Vlaardingen
8
Hoogvliet
8
Dalfsen
8
Abcoude
8
Achterveld
8
Goes
7
Maarssen
7
Capelle a/d Ijssel
7
Leiden
7
Hoofddorp
7
Roermond
7
Amstenrade
6
Haarlem
6
Aerdenhout
6
Weert
6
Leidschendam
6
Barendrecht
6
Best
6
Veldhoven
6
Sneek
6
Heeswijk
6
Lelystad
6
Kruiningen
6
Vlissingen
6
Zierikzee
6
Delfzijl
6
Steenwijk
6
Raalte
6
Almelo
6
's-Graveland
5
Aduard
5
Appingedam
5
Middelburg
5
Zeewolde
5
Veenendaal
5
Arnhem
5
Balk
5
Doetinchem
5
Uden
5
Meppel
5
Boxtel
5
Gemert
5
Ridderkerk
5
Bergen
5
Wassenaar
5
Heerlen
5
Kerkrade
5
Simpelveld
4
Zwijndrecht
4
Beesel
4
Papendrecht
4
Maassluis
4
Schiedam
4
Hendrik-Ido-Ambacht
4
Den Bommel
4

Meeste sex per provincie

Zuid-Holland
309
Noord-Holland
253
Noord-Brabant
225
Gelderland
151
Utrecht
124
Limburg
109
Overijssel
95
Buitenland
82
Flevoland
71
Friesland
70
Groningen
66
Drenthe
62
Zeeland
62

Orale sex per provincie

Flevoland
80,3%
Noord-Holland
76,7%
Limburg
74,3%
Friesland
72,9%
Drenthe
71%
Overijssel
70,5%
Gelderland
70,2%
Groningen
69,7%
Zeeland
69,4%
Zuid-Holland
69,3%
Noord-Brabant
68,9%
Buitenland
67,1%
Utrecht
63,7%

Veilige sex per provincie

Friesland
51,4%
Utrecht
49,2%
Limburg
48,6%
Drenthe
48,4%
Zeeland
48,4%
Flevoland
47,9%
Noord-Brabant
47,6%
Noord-Holland
47,4%
Overijssel
47,4%
Buitenland
45,1%
Zuid-Holland
44,3%
Groningen
42,4%
Gelderland
41,7%

Waar het langst(in minuten)

Surhuisterveen
200
Linne
200
Broek in Waterland
200
Zuidhorn
200
Noordscheschut
200
Bourtange
199
Opheusden
180
Kamerik
180
Heeswijk
169,8
Huizen
160
Sappemeer
160
Ospel
134
Zeewolde
134
Beesel
133
Achterveld
130,5
Musselkanaal
125
Mijnsheerenland
122
Drachten
120
Zwanenburg
120
Olst
120
Wilnis
120
Voorst gem. Voorst
120
Heinenoord
120
Uithoorn
117,5
Pijnacker
115
Medemblik
112
Hendrik-Ido-Ambacht
110
Landgraaf
107,5
Hasselt
106,7
Papendrecht
106,2
Waalwijk
105
Arnemuiden
105
Hellum
101,5
Kamperland
101
Tiel
100
Rosmalen
99,5
Emmer-Compascuum
97,5
Dirksland
97,5
Hoorn
93,3
Bergen
91,4
Loon op Zand
90
Odiliapeel
90
Bovenkarspel
90
Burgerveen
90
Ten Boer
90
's-Gravenzande
86,7
Haarlem
86,7
Houten
86,2
Weert
83,3
Roermond
82,9
Nuenen
82,5
Bleiswijk
77,5
Varsseveld
77,5
Franeker
77
Enschede
76,9
Schijndel
76,2
Boxtel
76
Lochem
75
Oost-Souburg
75
Culemborg
73,3
Gemert
73
Gennep
72,5
Zwolle
72,1
Borculo
70
Nijkerk
70
Boskoop
70
Lelystad
70
Roosendaal
69,6
Maassluis
67,5
Zeist
67
Alkmaar
65
Den Hoorn
65
Leersum
65
Spijkenisse
64,9
Terneuzen
64
Bergen op Zoom
63,3
Bennebroek
63,3
Vlaardingen
63,1
Anna Paulowna
62,7
Veldhoven
62,5
Breda
62,5
Oldenzaal
62,5
Emmeloord
62,5
Bergeijk
60,5
Schoonebeek
60
Gieten
60
Hallum
60
Geldrop
60
Brummen
60
Gendt
60
Hoevelaken
60
Hoog Soeren
60
Kesteren
60
Lichtenvoorde
60
Meteren
60
Naaldwijk
60
Den Helder
60
Diemen
60
Kolhorn
60
Monnickendam
60